עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

נדבר? בשמחה.

dorchy12@gmail.com
חברים
סיציליאנהLee.אפסיתlea lRainנערת הגורל
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
מטרה  (3)
בחירה  (2)
החלטה  (2)
רגשות  (2)
אהבה  (1)
אישור  (1)
אמונה  (1)
בדידות  (1)
בועה  (1)
הבנות  (1)
הגשמה  (1)
הצלחה  (1)
זהות  (1)
חוסר  (1)
חלקים  (1)
חקר  (1)
טראומה  (1)
ייעוד  (1)
מוטיבציה  (1)
מחשבה  (1)
מחשבות  (1)
מטרות  (1)
מסע  (1)
משחק  (1)
פוקימון  (1)
פחד  (1)
ריפוי  (1)
רצון  (1)
שירות  (1)
שפע  (1)
תהיות  (1)
תובנה  (1)
תשוקה  (1)
ארכיון

מי אני עבורם? [תהיות לעצמי]

05/07/2019 03:15
Dor Schneider
תהיות, מחשבות, רגשות, מטרות, הבנות, חקר

מי אני עבורם? מה אני משווק? מוכר? כותב? יוצר? מה הקטע שלי? ולמה אני עושה את זה בכלל?


אני דור. אני כותב כי אני רוצה ליצור. לא אכפת לי מי או מה - במקרה אני כותב על ריפוי, אבל אני לא ידע שיש לי איזושהי מטרה אצילית. אני מדווח מה עובד, ומקווה ליצור משהו מספיק טוב ויפה. תחום הריפוי הוא מאוד נאצל, יש הרבה דרכים לחשוב אותו ולבטא עליו. אז מה אכפת לי מה ואמרים? מה מלייקים? אני אצור. ופרנסה? אני מתפרנס, ומספיק. בוא ניצור, לא צריך יותר. השאלה מה ליצור היא מיותרת - היצירה עצמה היא ששווה. ואני מרגיש שזה מה שעליי לעשות כרגע, זה תמיד מה שעשה לי טוב אך לא ראיתי סיבה מעשית לכך, לא ראיתי את הלמה שלי. ועכשיו אני רואה. לקחת איזהשהו משהו בוסרי וליצור משהויותר מורכב ועשיר, יותר מגוון ובעל און, יותר מדובר ליותר אנשים, גשר של תודעה, הבנה. 


ואיך אני מכניס את זה לעמדה?

אני לא מפוקס על ריפוי, ועל שגשוג קליניקה - אלא על יצירה. הקליניקה והסוכנות יכולות להיות לי פשוט מגרש משחקים בו אני לומד על עצמי ועל החיים. אני יכול למתג עצמי כיוצר, ולאפשר לאנשים לגשת אליי בענייני ריפוי ושיווק, כשזה לא הלחם שלי. תמיד יצרתי מתוך מה שעניין אותי, וזה כרגע הדבר. 


כן, זה טיפה לא אופייני שאני לא מנסה למתג א עצמי כדי לקבל עוד לקוחות, אלא פשוט כדי ליצור טוב יותר ולהגיע לקהל מודע וידוע יותר. 


אז אני דורו כוח העל שלי הוא ליצור גשרים של הבנה בי משהו סבוך ולא מובן, למשהו שניתן לעיכול, שמאיר לך את היום כי התחדשת בהבנה חדשה. אני לא המרפא או הקואצ'ר הכי טוב בעולם, אבל אני לעזאזל טוב בלהסביר לך את מה שאתה צריך לשמוע עכשיו. 

ולכן אנ לא צריך להתאמץ ולהכתרי את עצמי כמטפל, או כמשווק, או כמומחה - אלא פשוט כאדם שבא לתת ערך; שירות. 


ראה ערך: שירות.


ובגלל זה אני מתעניין בהרבה דברים, אך לא מנסה להתפרנס מהם. הפרנסה שלי היא השירות שלי - וזה לא הם, זה הצופה שעליהם - שמכתיב את המילים שמפרשות אותם ועוזרות לאנשים לחשוב עליהם ברבדים עמוקים שעוזרים להם ליהנות מהם לרמה חדשה. כמו שאני קורא ספר על כל דבר שאני מתעניין בו - כדי להבין מה אני עושה. וההבנה מאפשרת בחירה. אני עוזר לאנשים לבצע בחירות מודעות בחיים שלהם, על ידי כך שאני עוזר להם להגיע להבנה. לבחור נכון, כשמבינים היטב. 


אני בעד הבנה, מודעות למה שאתה עושה, לסיבה, לרקע. אני נגד חוסר הבנה, בורות - להכריח את עצמך לעשות את זה כי נע משיפוטים שהתקבלו מבחוץ, רעיונות שקריים שלא מייצגים את מי שאתה ולא מובילים לבחירה הכי גבוהה של מה שאתה יכול להיות והנך עכשיו, בפוטנציה, בבוסר שהוא אתה. 


לכן אגב, לעד אמשיך ללמוד. 

ואני גם יכול להשתחרר מנטל המקצועיות, ההוכחה. אני רק משדר רעיון, מבשר אפשרות. אני לא צריך להיות מטפל מנוסה, או איש שיווק מצליח. לרעינות שלי יש מריט? אז מגיע להם להשמע. מגיע לאנשים לקבל טוב, דרכם, מהם. אני רק השליח, וזה כל מה שאני. 


אני נגד להכריח את עצמך אל מתוך אשליה. אני נגד אשליות. אני נגד מאמצים בלתי פוסקים לשום דבר, לשום עניין, תוך סבל, תורך התרחקות ממי שאתה. אני עוזר לאנשים לחזור למי שהם, זה קורה, זה ריפוי. 


זה באמת מה שאני נגד - זה באמת מה שנאי לא אוהב. אשליות וחוסר מודעות. אני הקוסם, הרואה אל הנסתר. אני הפנתר השחור, החותך את האשליות.


שילה
05/07/2019 09:59
יש אנשים שבנפשם נולדו להיות מטפלים, הם רואים את העולם הפנימי בעידן שלאף אחד אין זמן לעצור את המירוץ ולהתבונן פנימה

אני לא מאמינה בתארים, כל אידיוט יכול לעשות תואר היום. השאלה מה אתה לוקח מהלמידה. למידה, אפשר גם ללמוד לבד- ולא כולם מסוגלים ללמוד לבד. אני מאמינה בדרך שלך ושאתה יודע מה טוב לך בשלב הזה של החיים ולך תדע לאן הכיוון הזה יוביל אותך בעתיד.
Dor Schneider
06/07/2019 00:31
אני לא בטוח שהבנתי את הפרספקטיבה שלך :)
שילה
06/07/2019 12:28
אתה יכול פשוט להגיד שאתה רואה דברים אחרת ממני, זה בסדר גמור :)
Dor Schneider
06/07/2019 23:40
האמת שפשוט לא הבנתי מה את אומרת כי זה נשמע שאת מעודדת אותי לעשות משהו ולא הבנתי מה חח
שילה
07/07/2019 09:11
התייחסתי למה שרשמת שאתה לא מחפש להוכיח את המקצועיות שלך בדרכים המקובלות ואני טוענת שיש דברים שניתן ללמוד לבד ולא מחוייב השכלה פורמלית
Dor Schneider
09/07/2019 06:16
אולרייט תודה בחורה מקסימה
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: